ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Telema produktų naujienos

Print

„Telema“ EDI sistema turi naują „širdį“

Nuo 2015 metų balandžio „Telema“ EDI sistema veikia visiškai naujos versijos „Sonic ESB“ programinės įrangos platformoje. „Sonic ESB“ yra atsakinga už visą dokumentų srautą „Telema“ tinkle ir todėl yra „Telema“ sistemos širdis. Be dokumentų perdavimo, pagrindinės „Sonic“ užduotys taip pat yra dokumentų patvirtinimas, formato konvertavimas ir saugumo patikros.

Naujoji „Sonic ESB“ versija yra labiau pažengusi nei prieš tai buvusioji. Dėl to dokumentų perdavimas yra dar greitesnis, saugesnis ir tikslesnis. Patobulinus funkcionalumą, programinės įrangos klaidų galimybė buvo beveik panaikinta.

Kartu su atnaujinimu „Telema“ taip pat įsigijo naujų ir aukštesnės kokybės serverių. Pagerintas „Sonic ESB“ veikimas ir patikimumas padeda aukštiems „Telema“ saugos ir saugumo siekiams. Atnaujinimo projektas buvo vykdomas kartu su „Telema“, „Elion“ ir „Helmes“ specialistais.

Grįžti į turinį

„Telema eFlow“ – dar niekada nebuvo taip lengva patvirtinti pirkimo sąskaitų-faktūrų

Ar norėtumėte pagaliau nustoti vaikščioti nuo stalo prie stalo su krūva pirkimo sąskaitų-faktūrų? Norėtumėte vietoj to tvirtinti sąskaitas-faktūras kompiuteriu arba mobiliuoju telefonu iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu? Norėtumėte patogiau stebėti mokėtinas sąskaitas ir pagreitinti pinigų apyvartą? Jūsų norai gali išsipildyti su naujuoju „Telema eFlow“ sąskaitų-faktūrų automatizavimo sprendimu.

Ilgai laukta išlaidų sąskaitų-faktūrų patvirtinimo paslauga šiuo metu yra kuriama ir greitai bus pateikta bandymams. Naudojant „Telema eFlow“ sprendimą bus galima:
 • paspartinti sąskaitos-faktūros patvirtinimą (internetu);
 • lengvai priskirti išlaidas;
 • turėti šablonus, skirtus patvirtinimų srautams ir išlaidų paskirstymo taisyklėms.

Naudojantis „Telema eFlow“ sutaupysite laiko, kurį skirdavote sąskaitų-faktūrų apdorojimui. Taip pat sutaupysite pinigų, nes Jūsų darbuotojai galės daugiau dėmesio skirti vertingesnei veiklai nei duomenų suvedimas. Svarbiausia yra tai, kad tuomet „Telema“ klientai turės užbaigtą elektroninių sąskaitų-faktūrų sistemą: tiek prekių, tiek išlaidų sąskaitos-faktūros dabar galės būti apdorojamos vienoje aplinkoje. Daugiau galite sužinoti susisiekę su eFlow projektų vadove Sigrid Saluri sigrid.saluri@telema.com.

Grįžti į turinį

Patarimai ir gudrybės, kaip efektyviai „Telema“ portalu

„Telema“ portalas turi daug naujų naudingų dalykų, skirtų visiems klientams. Čia pateikiamas trumpas patarimų ir gudrybių sąrašas:
 • Laukiate dokumento? Stebėkite savo dokumento kelionę
„Telema“ portale galite patikrinti išsiųstų ir gautų dokumentų registrą. Jeigu laukiate dokumento iš savo partnerio, tuomet galite patikrinti, ar jis jau atkeliavo į „Telema“ sistemą. Jeigu partneris išsiuntė dokumentą ir jis buvo techniniu požiūriu tinkamas, tuomet galėsite pamatyti jį „Telema“ portalo registre. Jeigu sąraše jo nėra, susisiekite su savo partneriu. Jeigu dokumentas yra sąraše, tačiau Jūs negavote jo savo verslo programinėje įrangoje, tuomet turėtumėte susisiekti su bendrovės IT pagalbos skyriumi.
 • Susijusių partnerių sąrašas
„Telema“ portalo partnerių sąraše galite patogiai peržiūrėti visus susijusius savo partnerius. Prieš išsiųsdami „Telema“ prašymą dėl partnerio prijungimo, patikrinkite, ar tokia jungtis jau egzistuoja.
 • Pagrindiniai vartotojai atsakingi už vartotojo paskyras
Norėdamas būti visiškai saugus, kiekvienas asmuo turėtų naudoti „Telema“ sistemą su savo asmeninio naudotojo paskyra (išsamesnė informacija čia). Kiekviena bendrovė privalo paskirti bent vieną pagrindinį vartotoją, kuris galėtų lengvai ir greitai „Telema“ portale valdyti (kurti, keisti, uždaryti ir ištrinti) vartotojo paskyras.
 • Naudojamų paslaugų apžvalga
Norėdami sužinoti, kurios „Telema“ paslaugos yra aktyvintos Jūsų bendrovei, „Telema“ portale prie bendrovės pavadinimo paspauskite nuorodą Paslaugos. Taip pat galite patvirtinti, suderinti ir užpildyti trūkstamus duomenis, siekiant pagerinti duomenų kokybę ir t.t. Tai yra ne tik paprastas perdavimas, bet jame yra dar ir daug pridėtinės vertės.
 • Pakartotinio gavimo funkcija
Norėdami iš naujo importuoti neseniai gautą dokumentą, kuris buvo netyčia ištrintas Jūsų verslo programinėje įrangoje, susiraskite ir atsidarykite šį dokumentą „Telema“ portale ir paspauskite mygtuką Gauti iš naujo.
 • Paslaugų prašymai tiesiogiai iš „Telema“ portalo
Visi prašymai, kurie „Telema“ portale yra nusiunčiami per Paslaugų prašymo formą, yra tvarkomi ir sprendžiami prioritetu, palyginti su bet kuriuo kitu kanalu (el. paštu arba telefonu).

Grįžti į turinį

Ar Jūs jau esate pasiruošę naujam „Telema“ portalui?

Dabartinio „Telema“ portalo dizainas jau greitai bus dešimties metų senumo. Sistema išaugo, „Telema“ nepaprastai patobulėjo, o visos naujos idėjos jau nebetelpa į senąją „uniformą“, kurią Jūs taip puikiai pažįstate.

Pasikeitė ne tik „Telema“, bet ir mūsų naudotojai. Nauji prietaisai ir programos pakeitė tai, kaip mūsų naudotojai elgiasi kiekvieną dieną. Mes manome, kad „Telema“ portalas irgi turėtų atspindėti šiuos pasikeitimus. Tačiau mes nekalbame tik apie nežymų kosmetinį remontą!

Šis pokyčių projektas buvo pradėtas 2014 metų vasarą, atlikus išsamią vartotojų elgesio analizę. Buvo pasitelkti geriausi vartotojų patirties (UX) specialistai, kurie padėjo parengti tinkamiausius ir naujausius sprendimus.

Taigi, ko klientai turėtų tikėtis iš naujojo „Telema“ portalo ir kada jis pasirodys?
Bus pateiktas visiškai naujas valdymo skydelis, kuriuo remiantis bus galima lengvai pasiekti svarbiausius dalykus, dokumentų statusams bus suteikta daugiau matomumo, taip pat pateikiant labai lengvą būdą prijungti naujus partnerius. Tai yra tik keletas funkcijų, kurios pasirodys jau 2016 metais. Pirmieji laimingieji klientai jau 2015 metų rudenį taps bandomaisiais vartotojais.

„Telema“ kuria naująjį portalą Jums. Mes turime numatę gausybę galimybių. Galbūt jų turite ir Jūs? Pasidalinkite savo vizija dėl naujojo „Telema“ portalo su mūsų plėtros komanda, rašydami el. paštu dev@telema.com.

Grįžti į turinį

Kaip „Telema“ atitiks CIA gaires?

CIA (nepainioti su JAV Centrine žvalgybos valdyba) triada yra gairės, yra skirtos įvertinti informacinių sistemų saugumą. Jos pavadinimas yra kilęs iš svarbiausiųjų elementų pirmųjų raidžių:
 • Konfidencialumas (angl. „Confidentiality“) – taisyklių rinkinys, kuriuo prieiga prie informacijos yra apribojama, o svarbi informacija yra apsaugoma nuo patekimo į blogas rankas.
 • Vientisumas (angl. „Integrity“) – užtikrinimas, kad duomenys yra teisingi ir tikslūs.
 • Prieinamumas (angl. „Availability“) – garantija, kad įgalioti asmenys turės patikimą prieigą prie informacijos.

„Telema“ naudoja modernią 3-jų sluoksnių taikomąją architektūrą. Tai reiškia, kad duomenų pateikimas, užklausų apdorojimas ir duomenų valdymo funkcijos yra fiziškai atskirtos. Negana to, kad duomenys yra atskirti, procesai taip pat buvo perkelti į atskirtą sluoksnį. Specialaus duomenų prieigos sluoksnio naudojimas padeda „Telema“ EDI sistemai susijungti su VVS duomenų bazėmis nenaudojant tiesioginės prieigos. Visa tai gali būti pailiustruota palyginimu, kad „Telema“ nevaikšto po kliento sandėlius ko nors padėti ar paimti. Mes stovime prie durų slenksčio, o klientai tik patys nusprendžia, ką jie norėtų gauti, o ką išsiųsti.

„Telema“ EDI sistemoje CIA yra užtikrinamas nuolatos atkreipiant dėmesį į konfidencialumą (pvz., visi „Telema“ darbuotojai ir partneriai pasirašo informacijos neatskleidimo sutartį, o ją pažeidus, baudos siekia netgi 1 000 000 eurų), taikant griežtas saugumo taisykles (asmeninių sąskaitų reikalavimas, pažymėjimų naudojimas ir t. t.), atliekant duomenų patvirtinimo procesus, nuolatos prižiūrint techninę įrangą, (jei reikia) atliekant savalaikį remontą ir išlaikant tinkamai funkcionuojančią ir patobulintą veikimo sistemos aplinką, kurioje nėra programinės įrangos nesuderinamumo.

Grįžti į turinį