900 Aibės jau turi galimybę jungtis į Telema EDI tinklą

Naujienos

900 Aibės jau turi galimybę jungtis į Telema EDI tinklą

Telema ir Aibė pasirašė strateginę partnerystės sutartį, skatinančią elektroninių duomenų mainus mažmeninės prekybos versle. UAB “Aljansas AIBĖ“ yra didžiausias Lietuvos ir Latvijos prekybos kompanijų aljansas, jungiantis daugiau nei 200 juridinių asmenų, valdančių daugiau kaip 900 parduotuvių. Aibės nariai ir jų tiekėjai dabar galės efektyviau keistis elektroniniais dokumentais. Pirmieji prisijungiantys nariai yra UAB „Aibės prekyba“ ir UAB „Redstena“.

„Bendradarbiavimas su Telema leidžia mums keistis EDI užsakymais ir EDI sąskaitomis faktūromis su mūsų tiekėjais. Kuo mažiau žmogaus įsikišimo, tuo mažiau klaidų. EDI naudojimas žymiai paspartins procesus ir padidins efektyvumą tiek mums, tiek mūsų tiekėjams. Visa tai padeda mums taupyti laiką ir pinigus”, – sako kompanijos Aibės komercijos vadovas Kęstutis Žilinskas.

Telema generalinė direktorė Hele Hammer taip pat palankiai vertina bendradarbiavimą su Aibe, sakydama: „Telema tinklas jau jungia daugiau nei 1000 tiekėjų ir daugiau kaip 4000 parduotuvių Baltijos šalyse. Mūsų tiekėjai jau kurį laiką reiškė susidomėjimą EDI duomenų mainais su Aibės nariais. Džiaugiamės galėdami pasveikinti dar vieną didelį mažmeninės prekybos tinklą įsijungus į šiuolaikinį duomenų mainų srautą.“