Dar 50 000 galimų Telema e-sąskaitų klientų

E-sąskaitos, Naujienos

Dar 50 000 galimų Telema e-sąskaitų klientų

Nuo 2020 m. gegužės mėn. Telema teikia e-sąskaitų operatoriaus paslaugas įmonei Merit. Su 50 000 kompanijų, naudojančių Merit kaip savo apskaitos programinę įrangą, Merit yra viena iš pirmaujančių ERP teikėjų Estijoje. Nuo šiol visi Merit klientai turi galimybę siųsti ir gauti e-sąskaitas per Telemą.

Merit  generalinis direktorius Andres Kert aiškina taip: “Mes ieškojome patikimiausio partnerio, galinčio teikti e-sąskaitų siuntimo paslaugą mūsų klientams. Ilgametė ir nepriekaištinga  Telema profesionalų veikla bei 99,9% paslaugų prieinamumas buvo vienas iš lemiamų argumentų pasirinkti Telemą”.

Siunčiant e-sąskaitas raktiniai žodžiai yra konversija tarp skirtingų e-sąskaitų  standartų ir duomenų kokybė. Sklandus veikimas ir operatyvus aptarnavimas yra pagrindinės e-sąskaitų siuntimo paslaugų dalys, nes galutiniam naudotojui dažnai sunku supranti pagrindines klaidų priežastis. Telema generalinė direktorė Hele Hammer komentuoja: “Telema turi patirties integruojant daugiau nei 70 skirtingų apskaitos programų. Tai mums suteikia žinių ir kompetencijų teikti kokybiškas paslaugas. Didelių e-dokumentų srautų  apdorojimas yra kasdienis Telema verslas. Pagrindinis mūsų dėmesys yra EDI (elektroniniai duomenų mainai) tiekimo grandinėje, kur kasmet perduodame daugiau nei 18 milijonų dokumentų, taigi mes turime daug patirties. Džiaugiamės galėdami aptarnauti įspūdingą Merit klientūrą”.