Telema 20 – nuo vizijos iki pirmaujančio paslaugų teikėjo

Naujienos

Telema 20 – nuo vizijos iki pirmaujančio paslaugų teikėjo

2020-ieji metai yra įsimintini įvairiais aspektais. Telemai tai taip pat reiškia 20 metų verslo gyvavimo sukaktį. Nuo tada, kai prieš du dešimtmečius Taline buvo atidarytas mažas biuras, įmonė išaugo į pirmaujančią EDI ir e-sąskaitų siuntimo paslaugų teikėją Baltijos šalyse.

Rugsėjį Telema surengė jubiliejinį vakarą daugiau nei 120 svečių: ilgamečiams klientams, partneriams ir darbuotojams. Susibūrime Telema generalinė direktorė Hele Hammer kreipėsi į svečius: „Norėčiau padėkoti visiems, kurie pasidalino mūsų procesų automatizavimo vizija ir patikėjo mums tvarkyti jų informacijos srautus.“ Savo kalboje ji prisiminė 20 metų įmonės kelionę su pakilimais ir nuosmukiais, išreikšdama dėkingumą steigėjams, darbuotojams ir partneriams.

Šiandien daugiau nei 40 patyrusių Telema profesionalų deda visas pastangas, kad Telema išliktų patikimiausias EDI ir e-sąskaitų siuntimo paslaugų teikėjas regione. Augantis EDI tinklas, turintis daugiau kaip 1200 tiekėjų ir beveik 4500 parduotuvių, naudojasi elektroninių dokumentų mainų ir kitų pridėtinės vertės paslaugų teikiamais privalumais. Ateinantiems metams Telema turi daug idėjų ir tikisi sėkmingo bendradarbiavimo!