Telema paslaugos naudojamos 60-yje šalių

EDI, Naujienos

Telema paslaugos naudojamos 60-yje šalių

Photo by NASA on Unsplash 

Per pastaruosius 22 metus Estijos e-sąskaitų ir EDI operatorė Telema daugiausia dėmesio skyrė Baltijos šalių rinkai. Iš tikrųjų įmonės paslaugomis naudojasi vartotojai visame pasaulyje. Per paskutinius 3 metus prie Telemos prisijungė klientai iš daugiau nei 20 naujų šalių. Bendras šalių, kuriose naudojamasi Telema paslaugomis, skaičius dabar viršija 60. 

 

Dauguma Telema klientų yra prekybos ir logistikos įmonės, kurios džiaugiasi elektroninių duomenų mainų privalumais. EDI kuria vertę, nepaisant įmonės dydžio ar apyvartos. Didelėms įmonėms EDI žymiai sumažina su duomenų mainais susijusį darbo krūvį ir pagreitina procesus. Vietiniams smulkesniems verslininkams EDI atidaro duris į didesnius prekybos tinklus ir leidžia pasiūlyti jiems savo produkciją.

„Įmonių supratimas apie tai, kokie naudingi yra elektroniniai duomenų mainai (EDI) ir e-sąskaitų siuntimas, nuolat gerėja. Telema taip pat prisideda prie to, kad su automatizavimo galimybėmis supažindintų vis platesnę auditoriją. Mielai vykstame į universitetus ir konferencijas dalintis geriausia tiekimo grandinės informacijos srautų automatizavimo praktika“, – aiškina Telema generalinė direktorė Hele Hammer.

Šiandien Telema paslaugomis naudojasi daugiau nei 2000 klientų. 2021 m. per Telema sitemą buvo perduota daugiau nei 21 milijonas e-dokumentų, beveik 13 procentų daugiau, palyginti su ankstesniais metais. 60-oji Telema portfelio šalis buvo Tunisas.

 

Pagrindiniai faktai

Estijos IT įmonė Telema AS, veikianti nuo 2000 m., yra pirmaujanti EDI ir e-sąskaitų operatorė Baltijos šalyse, siūlanti sprendimus automatizuoti tiekimo grandinės informacijos srautus. Telemos pagalba elektroniniais užsakymais, sąskaitomis ir kitais dokumentais apsikeičia per 5500 parduotuvių ir 1400 tiekėjų. Telema per metus apdoroja daugiau nei 21 mln. e-dokumentų. Pagrindiniai Telema klientai yra Baltijos šalyse, tačiau klientų yra ir, pavyzdžiui, Suomijoje, Lenkijoje, Danijoje, Čilėje, Pietų Afrikoje, Japonijoje ir Australijoje. Telema turi 40 darbuotojų, bendrovės biurai yra Taline, Rygoje ir Vilniuje.