Dinetai suteiktas Telema sertifikuotos partnerės statusas

Naujienos

Dinetai suteiktas Telema sertifikuotos partnerės statusas

Telema įteikė partnerystės sertifikatą 36-tam ERP programinės įrangos gamintojui – firmai Dineta. Įmonės, naudojančios Dineta palaikomą programinę įrangą DINETA.web dabar gali naudotis ir Telema EDI tinklo privalumais. Jau daugiau nei 4000 parduotuvių ir 1000 tiekėjų Baltijos šalyse keičiasi elektroniniais dokumentais.

Dineta produktų plėtros departamento vadovas Giedrius Židonis teigia, kad Telema EDI sprendimas padeda automatizuoti informacijos mainus, taip pagreitindamas verslo procesus. „Elektroninių dokumentų naudojimas pašalina pasikartojantį rankinį duomenų įvedimą. Kuo mažiau žmogaus įsikišimo, tuo mažiau klaidų „, – aiškina pašnekovas. „Integravus EDI į DINETA.web mūsų klientams nebereikia dirbti skirtingose ​​sistemose“, – priduria Giedrius Židonis.

Integruotas EDI modulis leidžia DINETA.web naudotojams gauti elektroninius užsakymus ir sąskaitas tiesiogiai į savo ERP. Tas pats modulis leidžia siųsti kompiuterių nuskaitomas sąskaitas savo partneriams. Dineta klientams standartinio Telema EDI modulio diegimas trunka iki 2 darbo dienų.

Dineta yra Lietuvos IT kompanija, teikianti verslo valdymo sprendimus mažoms ir vidutinėms įmonėms. Jos verslo valdymo sprendimai yra pagrįsti debesų kompiuterija ir pasiekiami iš bet kur, kur tik yra interneto prieiga. DINETA.web yra internetinė apskaitos programa.