Sanitex įsijungė į Telema EDI tinklą

EDI, Naujienos

Sanitex įsijungė į Telema EDI tinklą

Spalį Sanitex įsijungė į EDI tinklą Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Sanitex yra viena didžiausių didmeninės prekybos, distribucijos ir logistikos įmonių Baltijos šalyse. Telema EDI tinklas jungia 1000 tiekėjų su daugiau kaip 4000 parduotuvių.

“Mūsų tikslas yra automatizuoti informacijos judėjimą tiekimo grandinėje. Tam pasiekti mes sukūrėme tiek tiesiogines jungtis, tiek naudojamės ir EDI operatorių paslaugomis. Partnerystė su Telema mums leis papildomai susijungti su šimtais tiekėjų ir parduotuvių per vieną kanalą,” sako Saulius Adamauskas, Sanitex grupės IT vadovas.

Telema klientai ilgai laukė Sanitex EDI jungties. „Daugelis mažmeninės prekybos tinklų įvardino Sanitex kaip vieną svarbiausių jų verslo partnerių, su kuriais norėtų pradėti keistis e-dokumentais,“ pažymi Hele Hammer, Telema generalinė direktorė. „Žinome, kad Sanitex vertina saugų ir patikimą EDI ryšį, todėl mes didžiuojamės, galėdami pasakyti, kad mūsų paslaugų pasiekiamumas šiais metais yra 99.99%.”

Sanitex prisijungs prie Telema tinklo ir kaip pirkėjas, ir kaip tiekėjas. Elektroniškai bus keičiamasi pardavimo užsakymais, pardavimo sąskaitomis-faktūromis, pirkimo užsakymais ir pirkimo sąskaitomis-faktūromis. Konkretus e-dokumentų tipas bus sutartas su kiekvienu verslo partneriu atskirai.

 

Daugiau informacijos:

SANITEX yra didžiausia didmeninės prekybos, distribucijos bei logistikos įmonė Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, taip pat aktyviai plėtoja veiklą Lenkijoje (Bevgroup). Sanitex atstovauja 500 gamintojų, 43 000 produktų, aptarnauja virš 32 000 klientų. Į Sanitex grupę įeina Sanitex didmena su Promo Cash&Carry ir Food Services, OfficeDay (biuro reikmenų parduotuvės) ir Baltic Logistics Solutions.

TELEMA yra pirmaujanti EDI paslaugų tiekėja Baltijos šalyse, siūlanti IT sprendimus automatizuotam duomenų judėjimui tiekimo grandinėje. Telema persiunčia, konvertuoja, seka ir apdoroja elektroninius prekybos dokumentus, tokius kaip užsakymai, važtaraščiai ir sąskaitos-faktūros. Telema tinkle yra daugiau nei 4000 parduotuvių bei daugiau nei 1000 tiekėjų. Per metus apsikeičiama daugiau nei 15 milijonų dokumentų. Dauguma klientų yra Baltijos šalyse, bet taip pat ir Lenkijoje, Belgijoje ir Vokietijoje, iš viso 33-iose šalyse.