Partnerių įtraukimas

Įtraukimas arba angliškai “Onboarding” be kita ko reiškia įtikinti verslo partnerius pradėti keistis užsakymais ir sąskaitomis elektroniniu būdu (per EDI) sutaupant laiko ir pinigų pirkimo bei pardavimo procese.

Partnerių įtraukimas

Įtraukimas yra svarbiausia EDI projekto dalis.

Pagrindinė EDI vertė yra laiko taupymas apdorojant gautus sandorio dokumentus. Nuo kiekvieno gauto dokumento vidutiniškai sutaupoma 10-30 minučių (užsakymų ar sąskaitų, priklausomai nuo jų ilgio) eliminuojant rankinį darbą tokį kaip, pakartotinis duomenų įvedimas iš popieriaus, el. laiško ar PDF į sandėlio valdymo programinę įrangą, dokumentų palyginimas, klaidų taisymas ir pan.

Iš tikrųjų kuo daugiau partnerių keičiasi elektroniniais dokumentais, tuo didesnė EDI vertė. Taigi, Jūs turėtumėte nuolat dirbti įtraukiant savo partnerius į EDI. Sėkmingam EDI projektui techninės galimybės yra tik viena iš būtinų sąlygų. Daug svarbiau – sudaryti verslo sutartis su savo partneriais!

Kaip EDI kuria vertę?

Telema landing icon

TAUPO LAIKĄ ir PINIGUS

EDI eliminuoja rankinį darbą apdorojant užsakymus ir sąskaitas, pvz., pakartotinį duomenų įvedimą, dokumentų palyginimą, klaidų taisymą ir pan.

Telema landing icon

SAUGU ir TIKSLU

EDI prisijungimai yra saugūs, o dokumentai visada tikslūs, jie ateina tinkamu laiku į tinkamą vietą. Sąskaitos negali būti pasisavintos.

Telema landing icon

INTEGRAVIMAS

Siųskite ir gaukite dokumentus tiesiai į sandėlio valdymo arba ERP programinę įrangą. Telema EDI moduliai įgalina pagrindinėse ERP programose paprastą, greitą ir ekonomišką EDI aktyvavimą.