Telema moko Rygos Technikos universitete

EDI, Naujienos

Telema moko Rygos Technikos universitete

2020 m. kovo mėn. Telema Latvija pasidalino žiniomis apie vidinių procesų automatizavimą ir informacijos mainus tiekimo grandinėje su Verslo ir vadybos studentais Rygos technikos universitete.

 

Telema Latvija direktorė Alda Brazune, pardavimų direktorius Valdis Zitars ir IT projektų vadovas Ivars Krafts vedė tris paskaitų sesijas Rygos technikos universitete. Studentai su susidomėjimu klausėsi, kaip elektroninis apsikeitimas duomenimis ir ryšių kūrimas tarp skirtingų programinės įrangos sistemų padeda optimizuoti tiekimo grandinę.

Svarbiausia mokymų mintis buvo ta, kad palyginus su žmonėmis, kompiuteriai yra žymiai labiau pritaikyti apdoroti didelius duomenų kiekius, nedarantys klaidų, taupantys laiką, garantuojantys tikslumą ir taip gerinantys veiklos efektyvumą. Automatizuoti procesai reiškia, kad duomenys yra visada atnaujinti ir tarpusavyje suderinti, o paslaugos prieinamos visą parą. Todėl darbuotojai gali koncentruotis į sudėtingesnes ir prasmingesnes užduotis – kaip plėtoti verslo ryšius bei planuoti įmonės augimą. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – automatizavimas, įskaitant EDI, sumažina kaštus.

Net jei būsimi verslo lyderiai ir viduriniosios grandies vadovai tiesiogiai patys nenaudos elektroninių duomenų mainų, jie bus tie, kurie darys sprendimus. Automatizavimo galimybių supratimas jiems leis priimti ilgalaikius strateginius sprendimus, suteikiančius konkurencinį pranašumą.

Telema nuolat prisideda prie rinkos ir būsimų lyderių švietimo, bendradarbiaudama su keliomis aukštojo mokslo įstaigomis Estijoje, Lietuvoje, o dabar ir Latvijoje. 

 

Rygos technikos universitetas yra didžiausias tokios mokslo šakos universitetas Baltijos šalyse, įkurtas 1862 m. Jame studijuoja virš 15 000 studentų ir yra daugiau nei 560 nuolatinių kursų. Šis universitetas siūlo 137 akademinių ir profesinių studijų programas. Verslo ir vadybos studentai studijuoja Inžinerinės ekonomikos ir vadybos fakultete.