Baltijos per Telema tinklą apsikeista 16 mln. EDI dokumentų

Naujienos

Baltijos per Telema tinklą apsikeista 16 mln. EDI dokumentų

2018 m. Telema tinkle buvo apdorota daugiau nei 16 milijonų EDI dokumentų. Tai EDI ir e-sąskaitų operatoriui Telema tai yra visų laikų rekordas . Iš viso per 2018 m. buvo sukurta daugiau kaip 13 000 naujų EDI jungčių, kurių metinis augimas buvo 14%.

„Praėjusiais metais mūsų tinklas plėtėsi Estijoje, Latvijoje ir taip pat Lietuvoje. Tačiau mūsų sektoriuje vis dar matome didelį augimo potencialą, kurį planuojame išnaudoti ateinančiais metais“, – sakė Telema vadovė Hele Hammer.

2018 metai Telemai buvo sėkmingi ir geografine prasme. Sausio mėn. Telema turėjo klientų 23 skirtingose ​​šalyse, tačiau jau metų pabaigoje šis skaičius išaugo iki 35 šalių. Tokios sėkmės paslaptis – Telema eFlow paslauga, kurią labai vertina daugybė tarptautinių kompanijų.

Metų pabaigoje Telema įvykdė pirmąjį savo įsigijimo sandorį, nusipirkdama eAgent verslo padalinį iš Latvijos įmonės ePasaule. „Tikime, kad šis mūsų sprendimų portfelio papildymas padės Telemai užtikrinti rinkos lyderio poziciją Baltijos šalyse ateinančius metus“, – teigė Hele Hammer.

Estijos IT kompanija Telema veikia EDI dokumentų versle nuo 2000 metų. Telema perduoda, konvertuoja, stebi ir apdoroja EDI prekybos dokumentus, pavyzdžiui, užsakymus, važtaraščius ir sąskaitas. Telema sistemoje yra daugiau nei 4400 parduotuvių ir daugiau kaip 1200 tiekėjų. Dauguma Telema klientų yra iš Baltijos šalių, tačiau taip pat turime klientų iš Suomijos, Lenkijos, Danijos, Vokietijos, Nyderlandų, Japonijos ir Australijos. Įmonėje Telema dirba 35 darbuotojai, o biurai yra įsikūrę Taline, Rygoje ir Vilniuje.