Softera Baltic – naujasis sertifikuotas partneris palaikantis Microsoft Dynamics 365 Business Central / Dynamics NAV

EDI, Naujienos

Softera Baltic – naujasis sertifikuotas partneris palaikantis Microsoft Dynamics 365 Business Central / Dynamics NAV

Telemos sertifikuoto partnerio sutartis su Softera Baltic  buvo pasirašyta 2020 m. balandžio mėn. pradžioje. Bendradarbiavimas su šiuo vienu didžiausių Microsoft Dynamics 365 sprendimų verslui partnerių Lietuvoje prasidėjo 2019 m. ketvirtąjį ketvirtį, turint vieningą tikslą – suteikti bendriems klientams galimybę kuo paprasčiau ir greičiau žengti į EDI pasaulį.

Softera.EDI modulis skirtas įmonėms, kurios naudoja Microsoft Dynamics NAV 2013 r2 ar naujesnes versijas. Nuo šiol klientai galės greitai prisijungti prie daugiau nei 1200 tiekėjų ir 4500 parduotuvių vienijančio Telema tinklo ir elektroniniu būdu pradėti keistis prekybos dokumentais su savo partneriais. Įmonėms, įsidiegusioms Softera.EDI modulį Microsoft Dynamics NAV (Business Central) sistemoje, Telema užtikrins saugų ir patikimą dokumentų apdorojimą nuo siuntėjo iki gavėjo. Be to, iš Telema pusės paslaugos aktyvinimas bus atliekamas nemokamai.

Softera Baltic produktų vystymo vadovė Anna Stumbrienė komentuoja: „dirbame su pramonės sektorius įmonėmis, specializuojamės tiekimo grandinės valdymo sprendimuose ir drąsiai galime sakyti, kad procesus skaitmeninančios įmonės gauna apčiuopiamą naudą. Stebint pasaulines tendencijas neabejojame, kad greitu metu pažangioms įmonėms sąskaitų automatizavimas ir elektroniniai duomenų mainai taps būtinybe. Džiaugiamės bendradarbiavimu su Telema ir kartu stengsimės užtikrinti, kad EDI dėka klientai paprastai galėtų automatizuoti darbus, turėti tikslius duomenis ir mažinti savo kaštus.”

Telema filialo Lietuvoje vadovas Ramūnas Tvarijonas priduria: „Lietuvos rinkoje mes matome didelį EDI potencialą, kadangi daugelis kompanijų peržiūri savo procesus ir ieško sprendimų, kaip skaitmenizuoti savo informacijos srautus. Daugelis mūsų klientų naudoja  Microsoft Dynamics 365 ekosistemos produktus. Todėl labai džiaugiamės galėdami pasveikinti Softerą Baltic – 38-tąjį Telema sertifikuotą partnerį Baltijos šalyse!”

Softera įkurta 2008 m. ir šiuo metu yra bene didžiausią patirtį ir specialistų skaičių turintis Microsoft Dynamics 365 (ERP/CRM/BI) partneris Lietuvoje, verslo procesų skaitmenizavimo bei optimizavimo sprendimus siūlantis ir užsienio rinkoms. Softera pasitiki daugiau kaip 350 gamybos, prekybos ir paslaugų įmonių visame pasaulyje.