Via3L: logistikoje greitai judantys dokumentai yra kritinės svarbos

3PL klientų istorijos, EDI, Klientų istorijos, Naujienos

Via3L: logistikoje greitai judantys dokumentai yra kritinės svarbos

“Via3L itin svarbu, kad verslo informacija judėtų saugiais ir standartizuotais kanalais, o informacijos srautai būtų stebimi. Telema 3PL, su mūsų verslo programine įranga integruotas sprendimas, leidžia būtent tai“, – sako Via3L IT vadovas Janel Kasuk.

Kiekvienai logistikos įmonei labai svarbu, kad dokumentai greitai judėtų, nesvarbu, ar tai būtų užsakymai, sąskaitos, važtaraščiai ar gavimo patvirtinimai. „Elektroniniai dokumentai yra greiti, be to, jie užtikrina matomumą visoje tiekimo grandinėje“, – teigia Kasuk. Kompetentingi darbuotojai, aiškūs integravimo principai ir galimybė standartizuoti procesus yra svarbiausios priežastys, kodėl Via3L naudojasi Telema 3PL paslauga. 

 

EDI supaprastina dokumentų perdavimą 

Tiekimo grandinėje kuo daugiau partnerių dalyvauja, tuo sudėtingesnis gali būti apsikeitimas prekybos dokumentais. Pasak Kasuk, skirtingi partneriai nori naudoti labai skirtingus duomenų mainų formatus. Nustatyti begalinį skaičių skirtingų kanalų ir išversti skirtingus formatus techniškai būtų sunku. „Telemos sukurta duomenų mainų sistema partneriams leidžia kalbėti ta pačia kalba ir vartoti tuos pačius terminus, o tai ženkliai palengvina dokumentų perdavimą, nes tai visiškai integruota su mūsų IT sistema“, – aiškina Kasuk.

Kai integracija su ERP padaryta, dokumentų srautas tampa automatinis ir nebereikia iš naujo įvesti duomenų. EDI registruoja visas dokumentų operacijas, užtikrindamas matomumą realiu laiku ir duomenų skaidrumą, o tai ypač svarbu trečiųjų šalių logistikos versle.

Via3L prie EDI siekia prijungti visus savo partnerius, o tai dėl aiškių integravimo reikalavimų ir standartizuotų formatų yra gana paprasta. Telema specialistai visada pasiruošę padėti sudėtingesniais atvejais.

„Telemos komanda labai pagelbėjo diegiant kompleksinius srautus ir klientų sprendimus. Buvo rasti optimalūs sprendimai bei kompromisai, atsižvelgiant tiek į mūsų, tiek į partnerio norus“, – patvirtina Kasuk.

 

Naujos automatizavimo galimybės

Via3L taip pat džiaugiasi Telema teikiamomis papildomomis paslaugomis. Pavyzdžiui, Telema Data Quality paslauga padeda, kai trūksta kai kurių duomenų arba jie yra pertekliniai, arba reikalingas duomenų validavimas. Remdamasi pagrindiniais (master) duomenimis, Telema gali praturtinti sandorių dokumentų duomenis. Arba pagal kliento specifikaciją Telema gali validuoti gaunamus dokumentus ir siuntėjui pranešti apie trūkumus. Įmonei Via3L Telema taip pat generuoja PDF failus siunčiamoms e-sąskaitoms.

Via3L is also excited about the additional services Telema provides. For example, Telema Data Quality service aids when some data is missing or redundant, or validation of data is needed. Based on master data, Telema can enrich data on transaction documents. Or, based on customer specification, Telema can validate incoming documents and notify sender about deficiencies. For Via 3L, Telema is also creating PDFs for outgoing e-invoices. 

Ateityje Via3L planuoja išbandyti Telema PDS sprendimą, leidžiantį EDI pagalba sukurti produktų informacijos “auksinę tiesą”. „Kadangi mes esame tarp tiekėjų ir mažmenininkų, mums taip pat reikia produktų duomenų. Būtų puiku, jei vietoj Excel ir rankinio darbo produktų duomenis importuotume tiesiai į savo programinę įrangą“, – sako jis.

 

Per mėnesį sutaupoma daugiau nei 2000 darbo valandų

Kasuk teigia, kad EDI paslauga yra svarbus verslo veiksnys, nes be skaitmeninių jungčių jūs toliau nebegalite vykdyti logistikos verslo. „Kiekvieną mėnesį gauname tūkstančius užsakymų, viso to rankiniu būdu tvarkyti neįmanoma“, – pažymi jis. Apskaičiuota, kad automatizuotas gaunamų užsakymų apdorojimas sutaupo apie 25 minutes vienam užsakymui. Tai reiškia, kad rugpjūtį Via3L sutaupė daugiau nei 2000 darbo valandų išvengiant rankiniu būdu pakartotinai įvesti užsakymus. Į šį skaičiavimą neįeina sutaupymas apdorojant sąskaitas, važtaraščius, pristatymo užsakymus, grąžinimo pranešimus ir t.t. Norėdami sužinoti, kiek Jūsų įmonė galėtų sutaupyti naudodama EDI, išbandykite Telema EDI skaičiuoklę.

 

Via3L IT vadovas Janel Kasuk rekomenduoja Telema paslaugas visiems tiems, kurie nori, kad informacija greitai ir efektyviai judėtų tarp sistemų ir žmonėms leistų susikoncentruoti į prasmingą darbą, o ne rutininį duomenų apdorojimą: „EDI turėtų perduoti duomenis tam, kad žmonės galėtų plėtoti verslo santykius“.

 

Skaitykite daugiau apie Telema paslaugas arba kreipkitės į mus ieškant geriausio sprendimo Jūsų įmonei.