Telema įsigijo Latvijos pardavimų automatizavimo sprendimą eAgent

Naujienos

Telema įsigijo Latvijos pardavimų automatizavimo sprendimą eAgent

2018 gruodį Telema įsigijo įmonę eAgent E-PASAULE SIA, kuriai priklauso pardavimo ir prekybos automatizavimo sprendimas eAgent. eAgent sprendimą naudoja daugiau nei 500 pardavimo agentų, atstovaujančių 65 dideles tarptautinių pardavimų ir platinimo įmones Baltijos šalyse.

eAgent yra Android OS universali programa, kuri naudojama įvairių tipų mobiliųjų darbuotojų užduotims automatizuoti. Tokių darbuotojų, kuriems dažnai tenka lankyti klientus, pavyzdžiui: pardavimų agentai, prekybininkai ir remonto specialistai. Tokio vizito rezultatas, pasitelkus eAgent, realiuoju laiku perkeliamas į serverį ir (arba) apskaitos sistemą. eAgent sistema gali naudoti NFC, QR, bar kodų skaitytuvą ir kamerą duomenų atpažinimui. Programa veikia tiek tiesioginiu ryšiu (online), tiek neprisijungus (offline).

Telema generalinė direktorė Hele Hammer sakė, kad naujasis produktas puikiai papildo „Telema“ tiekimo grandinės IT sprendimų portfelį. „Tikime, kad derindami eAgent kūrimo ir palaikymo komandos stipriąsias puses su Telema žiniomis ir patirtimi, ateityje klientams pateiksime dar geresnius sprendimus ir paslaugas“, – aiškino ji.

E-Pasaule SIA direktorius Stas Berjaconok taip apibūdino sprendimą parduoti eAgent: „Mes jau daugiau nei 10 metų bendradarbiaujame su Telema teikdami EDI paslaugas mūsų bendriems klientams. Tikime, kad eAgent puikiai tinka Telema produktų portfeliui. Tuo tarpu E-Pasaule dabar galės sutelkti dėmesį į pagrindinę veiklą – IFS aplikacijų įgyvendinimą ir bankinių sistemų kūrimą.“

Telema siūlo ne tik EDI dokumentų mainus, bet ir daugybę pridėtinės vertės paslaugų, tarp jų – pardavimo pajėgų automatizavimo (SFA) sprendimus. Telema tinkle yra daugiau nei 4400 parduotuvių bei daugiau nei 1200 tiekėjų. Per metus apsikeičiama daugiau nei 16 milijonų dokumentų. Dauguma klientų yra Baltijos šalyse, bet taip pat ir iš Švedijoje, Lenkijoje, Vokietijoje ir Australijoje, iš viso 35-iose šalyse.