Pirkėjų kvietimo laiškų pavyzdžiai

Tiekėjas→ pirkėjas, kuris yra Telema klientas

 

Sveiki/ Gerb. partneri / ……

 

Siekdami padidinti prekių užsakymo ir priėmimo proceso efektyvumą, mes pradėjome naudoti Telema elektroninių duomenų mainų paslaugas. Pageidaujame nuo 2018-xx-xx pradėti keistis užsakymais ir sąskaitomis-faktūromis elektroniniu būdu per Telemą EDI sistemą.

 

Toliau prašome:

  • sukurti jungtis tarp savo parduotuvių ir mūsų kompanijos Telema portale;
  • aktyvuoti verslo valdymo programoje užsakymų siuntimą ir sąskaitų-faktūrų gavimą per Telemą;
  • pradėti siųsti naujus užsakymus elektroniniu būdu.

 

Dėkojame už malonų bendradarbiavimą / Pagarbiai / …

 

Tiekėjas→ pirkėjas, kuris nėra Telema klientas

 

Sveiki/ Gerb. partneri / ….!

 

Siekdami padidinti prekių užsakymo ir priėmimo proceso efektyvumą, mes pradėjome naudoti Telema elektroninių duomenų mainų paslaugas. Pageidaujame nuo 2018-xx-xx pradėti keistis užsakymais ir sąskaitomis-faktūromis elektroniniu būdu per Telema EDI sistemą.

 

EDI (elektroniniai duomenų mainai) užtikrina greitą ir saugų apsikeitimą duomenimis tarp verslo valdymo sistemų. Automatiškai į sistemą ateinantys užsakymai pagreitina jų vykdymą ir sumažina rankinio įvedimo klaidų. Mūsų siunčiamos EDI sąskaitos-faktūros savo ruožtu sumažina rankinio įvedimo poreikį ir užtikrina duomenų tikslumą.

 

Norėdami pradėti siųsti EDI užsakymus ir gauti EDI sąskaitas-faktūras, prašome susisiekti su EDI operatoriumi. Telema komanda pasiruošusi konsultuoti EDI diegimo klausimais. Maloniai prašome susijusius klausimus siųsti adresu telema@telema.com.

 

Dėkojame už malonų bendradarbiavimą. / Pagarbiai / …