Telema PDS

Telema PDS (Product Data Sync) yra paslauga, leidžianti didmenininkams, distributoriams ar gamintojams lengvai, efektyviai sukurti, saugoti ir administruoti visus savo produktų duomenis vienoje duomenų bazėje. Šis sprendimas užtikrina, kad produktų duomenys yra tikslūs ir suderinami, nes jie nėra kopijuojami tarp skirtingų bazių ir lentelių. Vartotojo teisės ir dalijimasis informacija saugiais kanalais apsaugo duomenis nuo atsitiktinio pakeitimo ar netinkamo naudojimo.

telema landing
Telema PDS mobile

Produktų duomenų kūrimas ir praturtinimas

Telema PDS mobile

Asortimento ir kampanijų valdymas

Telema PDS mobile

Integracija su verslo valdymo programine įranga

Telema PDS mobile

Dalijimasis produktų informacija su mažmenininkais

Kodėl tai yra reikalinga?

Šiandien beveik neįmanoma parduoti produkto be informacijos apie jį. Informacija apie gaminį reikalinga daugeliui šalių – mažmeninės prekybos tinklams, vartotojams ir valstybinėms agentūroms. Reikalavimai yra skirtingi ir nėra vieningo standarto kaip pateikti informaciją apie produktą – tai, kas tinka vienam, netinka kitam. Reikalingos informacijos apie produktą kiekis yra toks didelis, kad jos neįmanoma išsaugoti paties tiekėjo verslo valdymo programinėje įrangoje. Telema PDS yra produktų duomenų valdymo aplinka, užtikrinanti informacijos apie produktus vientisumą ir tikslumą per visą produkto gyvavimo ciklą ir įgalinanti saugų produktų informacijos apsikeitimą tarp reikiamų šalių reikiamu metu.

Kokią vertę suteikia Telema PDS?

Telema landing icon

EFEKTYVUMAS

Visi produktų duomenys saugomi vienoje duomenų bazėje ir jais galima greitai ir patogiai keistis tarp skirtingų partnerių pagal jų reikalavimus, bet kuriuo metu be jokio papildomo darbo.

Telema landing icon

VIENINGUMAS

Viena „auksinė duomenų bazė“, skirta saugoti ir atnaujinti visą informaciją apie produktus, jų nuotraukas ir sertifikatus, išlaikant išsamią viso produkto gyvavimo ciklo istoriją.

Telema landing icon

VIENTISUMAS

Telema PDS duomenų bazę galima integruoti tiek į tiekėjų, tiek į pirkėjų verslo valdymo programinę įrangą, todėl nereikia iš naujo įvesti, kopijuoti ar siųsti informacijos el. paštu.

Telema landing icon

TIKSLUMAS

Informacija apie produktą visada atitinka naujausius reikalavimus. Kadangi duomenys nekopijuojami tarp skirtingų bazių ir lentelių, klaidų tikimybė yra minimali.

Telema landing icon

SAUGUMAS

Informacija apie produktą keičiama ir ja dalijamasi per vartotojo teises ir saugius kanalus. Išsaugojimo ir registravimo veiksmai apsaugo duomenis nuo atsitiktinio redagavimo ar netinkamo naudojimo.

interreg logo Telema EU Flag Telema

Ši svetainė atspindi autoriaus požiūrį. Programos vadovaujančiosios institucijos nereikia, kaip ši informacija gali būti naudojama.