Telema PDS Supplier – lengvas duomenų eksportavimas į kiekvieno mažmenininko lentelę

 

Produkto pavadinimas ir produkto kodai, matmenys, maistinė vertė, pakuotės ir alergenai – visa informacija apie produktą vienoje vietoje!

Sutaupykite laiko ir padidinkite duomenų tikslumą – Jums daugiau nebereikės kopijuoti ir įklijuoti duomenų iš skirtingų duomenų bazių, sistemų ir failų į mažmenininkų Excel’ius.

Gauti demo versiją
telema landing


Telema PDS Supplier naudos

Telema landing icon

SUMAŽINKITE RUTININĮ DARBĄ    

Visi produktų duomenys vienoje vietoje. Paruošta dalintis su mažmenininkais, atsižvelgiant į jų reikalavimus. Bet kada ir be jokių papildomų žingsnių.

Telema landing icon

TIKSLŪS PRODUKTŲ DUOMENYS

Nesant poreikio rankiniu būdu kopijuoti ir iš naujo įvesti duomenų iš kelių duomenų bazių ir failų sumažina klaidų atsiradimą. Duomenų tikrinimas ir konvertavimas leidžia lengvai išlaikyti švarią ir tvarkingą informaciją.

Telema landing icon

SAUGUS IR PATIKIMAS PROCESAS

Produktų duomenis gali keisti tik atitinkamas teises turintys vartotojai. Registracijos ir pakeitimų žurnalas apsaugo nuo piktnaudžiavimo ir atsitiktinių klaidų.

Ar Jums reikia produktų duomenų sinchronizavimo (PDS)?

Mažmenininkai neparduos Jūsų produktų kol neturės išsamių produktų duomenų.

Nėra vieno standarto, kaip pateikti produktų duomenis mažmenininkams – jiems paprastai reikalingi skirtingi duomenys ir skirtinguose formatuose. Kai kurie reikalingi duomenys šiuo metu greičiausiai nėra saugomi Jūsų ERP sistemoje, pavyzdžiui, medijos failai ir sertifikatai.

Kaip teikiate savo produktų duomenis mažmenininkams? Ar kopijuojate duomenis rankiniu būdu į mažmenininkų Excel lenteles iš skirtingų sistemų ir failų?

Ar Telema PDS Supplier gali Jums padėti?

Kiek mažmenininko lentelių Jūs pildote kiekvieną mėnesį?

Kiek minučių praleidžiate prie kiekvienos lentelės?

Pagalvokite apie duomenų prašymą ir laukimą iš kolegų, duomenų versijų ir paskutinių atnaujinimų patikrinimą, reikšmių konvertavimą pagal mažmenininko reikalavimus, paveikslėlių paiešką, patvirtinimą ir pridėjimą, patvirtintų kainų informacijos kopijavimą ir įklijavimą iš kitų sistemų ....

Telema PDS per metus Jums gali sutaupyti
1.5 darbo savaičių

Kaip veikia Telema PDS Supplier?

  1. Įkelkite / sinchronizuokite esamus produktų duomenis iš ERP į PDS
  2. Praturtinkite savo produktų duomenis pagal sistemoje paryškintus neatitikimus, kad jie atitiktų mažmenininkų reikalavimus
  3. Eksportuokite savo produktų duomenis į daugiau nei 20 mažmenininkų šablonų

Jie jau nudoja

interreg logo Telema EU Flag Telema

Ši svetainė atspindi autoriaus požiūrį. Programos vadovaujančiosios institucijos nereikia, kaip ši informacija gali būti naudojama.