Geriausia partnerių įtraukimo praktika: Patarimas #1

E-sąskaitos, EDI

Pradėjote naudoti EDI ir/arba e-sąskaitas ir nesate tikri kiek naudos gaunate? Po kurio laiko dauguma įmonių pradeda suprasti, kad elektroninių dokumentų mainų nauda priklauso nuo partnerių skaičiaus. Tai logiška – kuo daugiau popierinių ar pdf dokumentų pakeičiate elektroniniais, tuo mažiau lieka rankinio darbo. Dauguma įmonių greitai pamato, kad e-dokumentų keitimosi partneriai savaime neatsiranda ir nepuola naudoti EDI. EDI partnerių įtraukimas yra kelionė, ilga kelionė.

Gera naujiena yra tai, kad įmonės, kurios įvykdė partnerių įtraukimą, gali patarti. Šie patarimai gali jums padėti ilgame partnerių įtraukimo kelyje, todėl mes jais dalinamės savo tinklaraštyje. Štai patarimas #1.

 

Patarimas #1: Nustatykite terminą ir aiškiai jį iškomunikuokite

Informuodami savo partnerius apie jūsų galimybes keistis dokumentais elektroniniu formatu, visada nustatykite aiškų bet realistišką terminą. Tai data, kad jūs iš savo verslo partnerių tikitės pradėti naudoti EDI su jums. Turėkite omeny, kad dažniausiai partneriams reikia laiko įdiegti jungtį, net jei jie EDI jau naudoja. O jei EDI jiems naujiena, gali reikėti daugiau komunikacijos ir laiko. Iš kitos pusės, nenukelkite to į tolimą ateitį, nes patirtis rodo, kad jūsų partneriai turi „studento sindromą“ – neskuba net pradėti projektų, kurių terminas yra per toli ateityje.

 

Čia yra keletas laiškų jūsų partneriams pavyzdžių:

Laiškai nuo pirkėjų tiekėjams
Laiškai nuo tiekėjų pirkėjams

Laukite naujų patarimų apie partnerių įtraukimą!