Didžiausias Estijos EDI operatorius Telema turės naują operacijų direktorę

Naujienos

Nuo 2019 m. rugsėjo mėn. Gristel Tali perims Telema operacijų direktorės pareigas. Hele Hammer perduoda jos atsakomybėn visą operacijų valdymą ir toliau tęs darbą kaip Telema generalinė direktorė. Ji taip pat ir toliau bus atsakinga už bendrą verslo plėtrą ir strategiją.

Hele Hammer Telemoje dirba daugiau nei 19 metų. Jai vadovaujant įmonė tapo numeris 1 EDI operatoriumi Baltijos šalyse. Hele su Telema buvo nuo bendrovės įkūrimo, pirmiausiai kaip finansų vadovė, o vėliau kaip generalinė direktorė. Hele komentuoja naujienas: “2009 m. aš grįžau iš Amserv į Telemą kaip laikina generalinė direktorė kol mes rasime, kas mane pakeis. Tačiau kaip paaiškėjo, tai nebuvo  taip laikina, kadangi prireikė daugiau nei 10 metų kol perdaviau estafetę”.

Naujoji Telema operacijų direktorė Gristel Tali birželio mėn. pardavė bendrovę Lehe Pruulikoda, kurią 2013 m. įkūrė kartu su savo vyru. Anksčiau ji dirbo daugelyje vadovaujančių pozicijų įmonėje BCS Itera, Columbus IT Partner Estonia, taip pat žmogiškųjų išteklių generaline direktore įmonėje Eesti Energia.

Gristel sako: „Esu labai laiminga, kad pradėjau bendradarbiavimą su Hele ir Telema komanda. Mano tikslas yra plėsti Telema verslą, vystyti santykius su esamais klientais ir padėti, kad jų verslo procesai būtų dar efektyvesni. Dirbdama Verslo valdymo programų (ERP) sferoje, aš visada sekiau Telema vystymąsi. Aš taip pat buvau „kitoje stalo pusėje“ kaip Telema klientas parduodantis smulkių aludarių alų mažmeniniams tinklams. Aš visada buvau labai patenkinta Telema paslaugomis ir nepaprastai vertinu rezultatus, kuriuos Telema pasiekė.

Hele Hammer ir Gristel Tali bendradarbiauja jau daugelį metų. Hele ilgai nedvejojo prieš pateikdama pasiūlymą Gristel. „Tiesą sakant 2010 m. aš  pirmą kartą bandžiau pasiūlyti Gristel prisijungti prie Telema komandos. 2019 m. vasarą, perskaičiusi laikraštyje Äripäev, kad Gristel pardavė savo įmonę, aš jai vėl iš karto paskambinau”. Bėgant metams Hele ir Gristel bendradarbiavo tiek su IT, tiek su švietimu susijusiuose projektuose. Pavyzdžiui, jos abi dalyvavo kuriant tiekimo grandinės valdymo Estijos kvalifikacinį standartą ir skaitė paskaitas „TalTech“ tiekimo grandinės magistrantūros programoje.