ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Telema naujienos

Print

Į „Telema“ EDI tinklą priėmėme „L'Oreal“ ir Lukšių pieninę

Pirmąjį 2015 metų pusmetį prie „Telema“ EDI tinklo prisijungė daug naujų narių. „L'Oreal“ ir Lukšių pieninė yra tik du iš 75 naujai priimtų narių. Didieji prekybos tinklai „Maxima“, „Rimi“, „Prisma“ ir „Selver“ ir toliau nuolatos plėtoja savo EDI procesus bei pritraukia naujus tiekėjus. Kita vertus, įtakingi tiekėjai įtraukia ir naujus mažmeninės prekybos atstovus.

2015 metų kovo mėnesį „Telema“ didžiuodamasi galėjo pasveikinti „L’Oreal“, su kuria prie „Telema“ EDI tinklo taip pat savo ruožtu prisijungė ir 100 „Drogas“ kosmetikos ir namų apyvokos parduotuvių Latvijoje ir „Douglas“ Lietuvoje.

Estija
2015 metų kovo mėnesį Estijos mažmenine degalų prekyba užsiimanti bendrovė „Olerex“ prisijungė prie „Telema“ tinklo kartu su visu 42 degalinių tinklu. 2015 metų balandžio mėnesį didžiausias vartotojų kooperatyvas ETK taip pat nusprendė perduoti visą savo vidinių dokumentų srautą (maždaug 100 000 dokumentų per mėnesį) „Telema“ sistemai. Birželio mėnesį „Telema“ sukūrė specialų 3PL sprendimą tarp mažmeninės elektronikos mažmenininko „Klick“ ir logistikos bendrovės „Smarten“. Nuo 2015 metų gegužės mėnesio didelis Vokietijos “pasidaryk pats” tinklas „Bauhaus“ savo elektroninius užsakymus gauna per „Telema“.

Latvija
Daugelis stiprių Latvijos gamintojų ir platintojų taip pat prisijungė prie „Telema“ tinklo. 2015 metų kovo mėnesį didmeninės prekybos bendrovė „Jungent Latvia“ ir konditerijos gamintojų holdingas „Pure Distribution“ taip pat perdavė savo dokumentų srautą į „Telema“. 2015 metų birželio mėnesį „Nordea Finance“ tapo pirmąja finansine institucija Latvijoje, kuri naudoja „Telema eFactoring“ paslaugas. Latvijos “pasidaryk pats” sektorius nuolat įgyja naujų EDI naudotojų, o patys naujausi , kurie prisijungė sausio mėnesį, yra „Instabalt“ ir „Santeko“.

Lietuva
„Telema“ tinklas taip pat plečiasi ir Lietuvoje. „Maxima“ tinklo 4 dokumentų EDI proceso diegimas yra pačiame įkarštyje. 2015 metų pavasarį didelis Lietuvos pieno produktų gamintojas Lukšių pieninė analizavo galimybes pereiti nuo internetu portalu paremtų EDI paslaugų prie visiškai automatizuotų EDI paslaugų. Atlikus išsamią analizę, jie pasirinko „Telema“ siūlomą sprendimą, kaip saugiausią ir patikimiausią. Lukšių pieninė tikisi pradėti keistis elektroniniais dokumentais ir su kitais mažmeninės prekybos atstovais, esančiais „Telema“ tinkle, tokiais kaip „Fresh Market“, „Rivona“, „Palink“, „Rimi“ ir kitais. Nuo balandžio mėnesio mažmeninės prekybos atstovai elektroniniais dokumentais galės keistis su „Kavos Banku“ ir UAB „Trade Service Baltic“, kuris yra „Henkel“ produktų platintojas.

Išsamų klientų sąrašą visuomet galite rasti „Telema“ internetiniame puslapyje. Jeigu norite keistis e-dokumentais su naujais partneriais, nusiųskite savo prašymą per „Telema“ portalą.

Grįžti į turinį

„Telema“ sujungia tiekėjus su 1 000 parduotuvių Suomijoje

Nuo 2015 metų kovo kartu su „Prisma“ parduotuvėmis Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, Baltijos šalių tiekėjai galės laisvai keistis dokumentais ir su „Prisma“ parduotuvėmis Suomijoje. Tai tapo įmanoma dėl jungties, kuri buvo sukurta tarp „Telema“ ir „Suomen Osuuskauppojen Keskuskunta“ (SOK), padedant „Telema“ tarptinklinio ryšio partneriui „Opus Capita“. Pirmasis prisijungęs Baltijos šalių tiekėjas buvo „Saaremaa Lihatööstus“.

„SOK Group Suomija“ gali pasiūlyti paslaugas prekybos centrų prekybai, universalioms parduotuvėms ir specializuotų parduotuvių prekybai, priežiūros stočių parduotuvėms ir degalinėms, kelionių pramonei ir viešbučių verslui bei techninės įrangos prekybai. SOK priklauso daugiau nei 1 000 maisto prekių parduotuvių Suomijoje: be „Prisma“ jiems taip pat priklauso „S-market“, „Sale“ ir „Alepa“ parduotuvės bei ABC degalinės.

Grįžti į turinį

Dabar tiekėjai gali iš „Bauhaus“ gauti elektroninius (EDI) užsakymus

„Telema“ visai neseniai pradėjo du pilotinius „Bauhaus“ projektus, kurių metu „Bauhaus“ pradėjo siųsti EDI užsakymus savo tiekėjams. Tai yra geros žinios „pasidaryk pats“ sektoriaus tiekėjams, kurie norėtų gauti elektroninius užsakymus iš šešių Vokietijos mažmeninio prekybininko parduotuvių, esančių Estijoje ir Suomijoje. Jungtis yra dar vienas geras „Telema“ tarptinklinio ryšio galimybių pavyzdys, kuris šį kartą realizuotas per „Editel“.

Kitas žingsnis „Bauhaus“ projekte yra elektroninių sąskaitų-faktūrų siuntimas. Siekiant aktyvuoti elektroninio užsakymo kanalą ir pradėti tiesiogiai gauti užsakymus iš „Bauhaus“ į Jūsų verslo valdymo sistemą, mes maloniai prašome tiekėjų susisiekti su „Telema“ klientų aptarnavimo skyriumi telema@telema.com.

Grįžti į turinį

Klientai patenkinti integruotais EDI sprendimais

„Telema“ klientų apklausos atsakymai parodė, kad klientai, turintys su integruotus EDI sprendimus yra du kartus labiau patenkinti nei klientai, kurie naudoja internetinius sprendimus. Siekiant įvertinti klientų pasitenkinimą, „Telema“ naudoja NPS („Net Promoter Score“), o išvados yra paremtos rezultatais, gautais per pastaruosius penkerius metus.

2014 metais 90% klientų suteikė “Telema” labai pozityvų vertinimą, iš jų du trečdaliai aukščiausią reitingą. Šis įvertinimas, taip pat papildomas ir šimtais teigiamų komentarų, tokių kaip: „Paslaugos, kurias teikia „Telema“, yra paprastos ir patogios naudoti. Į visus klausimus ir problemas yra greitai atsakoma, o tai reiškia, kad klientų pasitenkinimas yra svarbiausias „Telema“ prioritetas“.

Priežastis, dėl kurių integruoti EDI klientai yra patenkinti, nesunku suprasti:
  • Integruotas EDI sprendimas sumažina rankų darbą – darbuotojai nebeturi daug kartų iš naujo įvedinėti dokumentų duomenų.
  • Kuo mažiau rankinio darbo, tuo mažiau atsiranda klaidų dokumentuose ir duomenyse.
  • „Telema“ tinkle integruotų EDI klientai turi dvigubai daugiau partnerių, su kuriais gali keistis dokumentais. Kuo didesnė yra integruotų partnerių proporcija, tuo didesnis tampa ir efektyvumas.

Efektyvūs procesai gali būti lengvai paverčiami į finansų taupymu ir gerais santykiais su partneriais. Tai svarios priežastys klientams, kurie šiuo metu naudojasi interneto portalo sprendimais apsvarstyti perėjimą prie visiškai integruotų EDI sprendimų.

Grįžti į turinį

Ar asmeninė paskyra „Telema“ portale yra svarbi?

Jeigu kuris nors darbuotojas dėl kokios nors priežasties palieka darbą “su trenksmu”, tuomet svarbu kaip galima greičiau uždaryti šio darbuotojo paskyrą. „Telema“ portalo vartotojai turi prieigą prie svarbios savo bendrovių verslo informacijos, tokios kaip pirkimo kainos ir kiekiai. Piktnaudžiavimas šia paskyra bendrovei gali padaryti didelės žalos. Būtent todėl ir yra labai svarbu, kad kiekvienas vartotojas „Telema“ portale naudotųsi savo asmenine paskyra. Taip pat reikia daryti kiekviename kompiuteryje ir programinėje įrangoje VVS ir programose, jau nekalbant apie interneto aplinką.

„Telema“ portale vis dar galima aptikti atvejų, kai daugumos mūsų klientų darbuotojai prisijungimui prie „Telema“ portalo naudoja vieną ir tą pačią paskyrą. Buvo netgi tokių atvejų, kai naudojama paskyra priklausė darbuotojui, kuris jau seniai išėjo iš šios bendrovės. Svarbu pripažinti, kad tai kelia didelę riziką!

Naudojant asmeninę vartotojo paskyrą:
  • užtikrinamas saugumas – apsaugoma nuo neteisėtos prieigos prie slaptų duomenų;
  • galima audito seka – galite susekti, kas ką ir kada darė;
  • supaprastinamas bendravimas – tiek partneriai, tiek Jūs žinote, su kuo turėtumėte susisiekti.

Tai yra tik keletas privalumų turint asmeninę paskyrą. Duomenų saugumas tikrai nusveria administracines užduotis, kurias reikia atlikti jos sukūrimui. Pastaraisiais metais „Telema“ daug investavo į patogų vartotojo paskyros valdymą „Telema“ portale. Paskirti pagrindiniai vartotojai „Telema“ Portale gali lengvai kurti, keisti, (laikinai) uždaryti ir ištrinti įmonės vartotojų paskyras.

Grįžti į turinį