ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Telema komanda

Print

„Telema“ komandos naujokai

2015 metų pusmetį „Telema“ į savo komandą priėmė penkis naujus narius bei dar kartą pasisveikino su viena nare, kuri grįžo po motinystės atostogų.
  • MARKS DRESMANIS prie Latvijos pardavimų komandos prisijungė 2015 metų vasario mėnesį. Dirbant pardavimų specialistu, pagrindinė jo atsakomybė yra santykių su klientais valdymas ir naujų santykių kūrimas. Ankstesnė jo patirtis pardavimų ir projektų valdyme, kurią jis sukaupė Latvijoje ir JK, yra puikus privalumas. 2015 metų vasario mėnesį „Telema“ taip pat maloniai pasveikino sugrįžus
  • DIANA FRIEDRICHS, savo verslo technologę, kuri grįžo po motinystės atostogų. Dianos užduotys apima verslo analizę ir inžineriją, kokybės valdymą bei plėtros procesų koordinavimą ir tikrinimą. „Telema“ nare ji tapo dar 2006 metais.
  • Gegužės mėnesį „Telema“ taip pat priėmė keturis naujus darbuotojus Estijoje. KSENIA VECHERININA sustiprino mūsų plėtros komandą. Pagrindinė jos, kaip tikrintojos-kūrėjos, pareiga yra užtikrinti, kad „Telema“ sistemoje nėra klaidų. Ksenija studijavo tarptautinę ekonomiką, o šiuo metu siekia įgyti laipsnį IT srityje. Ankstesni jos darbdaviai buvo „Swedbank“ ir „Transcom“.
  • AVE ROOS buvo atrinkta iš 50 kandidatų ir pradėjo eiti kliento vadybininkės pareigas. Ji yra atsakinga už savo kliento portfelį ir pardavimų ataskaitas. Turinti aštuonerių metų patirtį ir dirbusi pardavimų bei rinkodaros vadybininke smulkiame privačiame versle, ji puikiai papildė „Telema“ pardavimų komandą.
  • KRISTEL KÄLLE kreipėsi dėl praktikos „Telema“, tačiau jai buvo pasiūlytas asistentės darbas. Talino technologijos universitete ji studijuoja logistiką ir turi didžiulę projektų valdymo patirtį iš įvairių studentų organizacijų.
  • SIGRID SALURI prisijungė prie mūsų produkto valdymo komandos. Pagrindinė jos užduotis yra prižiūrėti naujų produktų plėtrą elektroninių sąskaitų-faktūrų srityje. Sigrid turi gilią profesinę patirtį finansų ir audito srityse. Pastaruoju metu ji daugiau dėmesio skyrė IT veiklai, nes „BCS Itera“ dirbo verslo vadove.

Grįžti į turinį

“Baisiausio megztinio diena” ir “Žiurkių lenktynės” - “Telema” darbuotojai gyvena su polėkiu

Būti profesionaliais, drąsiais, rūpestingais ir atsidavusiais- šiomis pagrindinėmis vertybėmis vadovaujamės kasdieniniame darbe. Ar šios vertybės gali taip pat pritaikytos veiklai už ofiso ribų? Be abejo, jei dalyvaujate maratone arba kovojate čempionate! Sumaišykite truputį išradingumo, kantrybės, gero humoro jausmo ir Jūs turėsite puikią komandos formulę.

Nauja pavasario tradicija - „Telema“ stalo teniso turnyras, įvyko kovo mėnesį. “Telema” čempionai yra Kalle Kuuspalu ir Hele Hammer. 2015 metų balandžio mėnesį, siekdamas naujų iššūkių, mūsų produkto vadovas Sven Uustalu įveikė 100 kilometrų Võhandu irklavimo maratoną. 2015 metų gegužės mėnesį mūsų pardavimo komanda išsiruošė į dviračių žygį Pärnu apylinkėse, nepaisydama netgi pliaupiančio lietaus. Futbolo klubas „Jelgava“, kuriame mūsų pardavimų specialistas Marks Dresmanis dirba treneriu, gegužės mėnesį laimėjo Latvijos taurę. 2015 metų birželio pradžioje „Telema“ dalyvavo labdaros bėgime „Žiurkių lenktynės 2015“.

Nauja tradicija pradėta vasario mėnesį: Užgavėnių antradienis „Telema“ biure buvo Bjauriausio megztinio diena. Įtempta kova dėl titulo “Bjauriausias megztinis 2015” baigėsi lygiosiomis tarp Kaupo Noormaa ir Toomas Veersoo. „Telema“ šventėse dažnai girdima muzika ir dainos. Kai kurie žmonės žiūri į tai itin rimtai – Margus Liiv dainuoja Tartu akademiniame vyru chore, o Kristina Uus yra Estijos latvių choro narė. Abu chorai šį pavasarį koncertavo Estijoje ir Latvijoje. Raul Tõniste aktyviai dalyvauja mandolinos orkestro „Saku Mandoliinid“ veikloje. Pažiūrėkite į jų pavasarinių koncertų seriją „Bella Italia“.

Iššūkių teikiantis darbas ir puikūs santykiai yra ilgos karjeros „Telema“ paslaptis. 2015 metų balandžio mėnesį mūsų biuro vadovė Eva Kiisa atšventė 13-os metų darbo „Telema“ jubiliejų. Evą dažnai vadiname savo angelu sargu. Gegužės mėnesį Diana Friedrichs, mūsų verslo technologė, peržengė dar vieną etapą ir su „Telema“ dirba jau devynerius metus. Sveikiname jas abi!

2015 metų birželio mėnesį mūsų klientų aptarnavimo specialistė Triinu Himma įgijo magistro laipsnį cum laude tiekimo grandinės valdyme Talino technologijos universitete. Dar keturi kolegos šiuo metu siekia įgyti magistro laipsnius verslo administravime, logistikoje arba informacinėse technologijose.

Ir paskutinė, bet ne mažiausiai svarbi naujiena iš apatinio pusrutulio: “Telema” projektų vadovė Merlin Saareste, kuri metus atostogauja Australijoje, buvo viena iš 119 parašiutininkų, kurie pasiekė Australijos rekordą 2015 m. birželį. Šaunu!

Grįžti į turinį