ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Telema klientų istorijos

Print

Kaip kitos įmonės naudojasi EDI? Kokios padarytos klaidos ir išmoktos pamokos? Ar yra patarimų ir gudrybių, kuriomis naudojasi kiti ir iš kurių galėtumėte pasimokyti?

Pradedant šiuo naujienlaiškiu “Telema” skaitytojams pasakos kaip mūsų klientai naudoja EDI savo kasdieniame darbe.

UAB "Dreigsas"
   
           
Siūlo platų egzotiškų pasaulio virtuvių asortimentą. Produktai iš Tolimųjų rytų, bet taip pat delikatesai iš Graikijos, Ispanijos ir Prancūzijos.
Žinomiausiasi prekių ženklai:
Kikkoman, Blue Dragon
Pristatymo taškų:apie 300
Turi interneto parduotuvę “RytųValgiai.lt”
Pristatymo dažnumas:
kas savaitę
Telema paslauga:
EDISupplier
Dokumentų kiekis:apie 2000 užsakymų ir sąskaitų kas mėnesį
Verslo valdymo sistema:Rivile Gama


Grįžti į turinį

„Dreigsas“ kelionė nuo popieriaus prie interneto, o tuomet ir prie integruoto EDI

“EDI padėjo bendrovei „Dreigsas“ tapti viena iš 100 greičiausiai augančių bendrovių Lietuvoje”, sako Virginijus Majorovas, kompanijos direktorius UAB “Dreigsas” yra sveiko ir egzotiško maisto tiekėjas visiems pagrindiniams prekybos tinklams Lietuvoje, tokiems kaip Maxima, Rimi, Prisma, Iki ir Norfa. Jie parduoda gerai žinomus rytietiškus produktus, tokius kaip „Kikkoman“ ir “Blue Dragon” padažai. 2014 metais bendrovės „Dreigsas“ apyvarta buvo daugiau nei 2,5 eurų, ji turėjo 11 darbuotojų.

“Per pirmuosius dešimt metų bendrovė gaudavo tūkstančius užsakymų popieriuje, faksu, elektroniniu paštu arba telefonu. Pardavimo užsakymų įvedimas į verslo valdymo sistemą ir daugiau nei 1 000 pardavimo sąskaitų-faktūrų išrašymas per mėnesį buvo darbas, kurį turėjo atlikti 2–3 žmonės, kalba p. Majorovas. “Be to, siunčiant sąskaitas-faktūras paprastu paštu, tai užimdavo dar daugiau laiko, o tiesioginės išlaidos paštui per mėnesį sudarydavo mažiausiai 400 eurų.

2007 metais „Dreigsas“ ėmė naudotis „Telema WebSupplier“ paslauga, kurios yra teikiamos internetu. Dėl to tapo įmanoma atitikti mažmeninės prekybos atstovų reikalavimus dėl EDI užsakymų ir EDI sąskaitų-faktūrų, pasidarė lengviau surinkti užsakymus ir atsikratyti pašto išlaidų, kurios buvo patiriamos siunčiant pardavimų sąskaitas-faktūras. Tačiau, naudojant „WebSupplier“ sprendimą, duomenys vis vien privalėjo būti iš naujo įvesti į bendrovės „Dreigsas“ turimą „VVS Rivile Gama“. Dokumentų apimčiai didėjant, 2013 metais bendrovėje „Dreigsas“ buvo nuspręsta pereiti prie visiškos integracijos su „Telema EDI Supplier“ sprendimu”, komentuoja p. Majorovas. Integracijos procesas vyko sklandžiai, nes sistemoje „Rivile Gama“ buvo integruotas „Telema“ EDI modulis. Automatizuotas „Telema EDI Supplier“ sprendimas buvo toks efektyvus, kad kai Maxima pradėjo savo 4 dokumentų procesą „Dreigsas“ su maloniai sutiko būti viena pirmųjų įmonių išbandant sprendimą.

Kaip vienas iš pranešėjų EDI seminaruose, kuriuos organizavo LKVIA Kaune ir Vilniuje, direktorius Majorovas pabrėžė patikimos paslaugos svarbą. “Mes nenorime rizikuoti prarasti užsakymus iš prekybos tinklų, todėl labai vertiname “Telema” nepertraukiamas paslaugas” Nežiūrint tam tikro paasipriešinimo darbuotojams dabar patinka EDI. Direktorius Majorovas paaiškina: “Mūsų darbuotojai dabar turi daugiau laiko užsiimti realiu pardavimu ir ryšiaisi su klientais vietoje duomenų įvedinėjimo”.

Grįžti į turinį